O firmie

TMK-INOX założona została w 2009 roku i posiada zakłady produkcyjne w Kamieniu Uralskim i Volzhsky. Specjalizuje się w produkcji rur nierdzewnych oraz żaroodpornych w rozmiarach od 2,00 do 273,00 mm dla rur bezszwowych oraz od 8,00 do 114,3 mm dla rur ze szwem wg międzynarodowych standardów: ISO, DIN, EN, ASTM, ASME oraz GOST.

W oparciu o nowoczesny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę pracowniczą TMK-INOX produkuje wyroby najwyższej jakości potwierdzone licznymi międzynarodowymi certyfikatami: ISO 9001:2008, PED 97/23/EU autoryzowany przez TUV Rheinland. Posiada również certyfikat międzynarodowej organizacji ds. ochrony środowiska w zakresie przemysłu jądrowego oraz licencję producenta rur dla elektrowni atomowych. W ostatnim czasie firma zakupiła nowe linie do produkcji rur ze szwem i stała się jednym z największych dostawców rur dla europejskiego przemysłu samochodowego.

TMK-INOX produkuje niemal całą gamę rur stosowanych w przemyśle wydobywczym, chemicznym, petrochemicznym, energetycznym, budowy maszyn, stoczniowym, lotniczym i kosmicznym.

Polityka prywatności design & code by www.stronynamiare.pl